TELE-MARKET
 
 
  Anasayfa Ürünler Hizmetler Hakkımızda Referanslar İletişim  
New Page 1
New Page 1
 
IPLDK-300E
 
Untitled
  • HABERLEŞME SİSTEMLERİ
  • NETWORK SİSTEMLERİ
  • GÜVENLİK SİSTEMLERİ

IPLDK 300E GENEL ÖZELLİKLER:

• 8-600 kullanıcıya kadar büyüyebilme

• %100 IP uyumu: Harici ve dahili abone, ve uygulama bazında

• Gelişmiş uygulamalar

• Gelişmiş kablosuz yapı desteği

• Çok tuşlu ve gelişmiş özelliklere sahip sayısal telefon desteği

• Kolay yönetim ve programlama (PC Admin yazılımı yardımıyla)

IPLDK 300E ÖZELLİKLERİ:

• Entegre Robor Operatör ve Sesli Mesaj sistemi

• Yedek Güç Ünitesi seçeneği

• Analog ve sayısal harici hatlarda numara bilgisi (CLID özelliği)

• 9 sanal konferans odası oluşturabilme (Her bir oda maksimum 15 aboneyi destekler)

• Sistem hafızasından isimle arama (Mak. 3000 numara)

IPLDK 300E GELİŞMİŞ İŞ UYGULAMALARI:

• PC Tabanlı Konsol (ez-Attendant) yazılımı

• Ses kayıt özelliği (LDP-7024D ve LDP-7024LD setleri üzerinden)

• CTI Bilgisayar Telefon Entegrasyonu (TAPI)

• PC Telefon (ezPhone- LDP-7016D, LDP-7024D ve LDP-7024LD setleri üzerinden)

• IP Telefon (IPECS Softphone)

• ACD Çağrı Merkezi Desteği

• Bluetooth Desteği (LDP-7024D ve LDP-7024LD setleri üzerinden

• Kablosuz DECT

• Ev Ofisi Uygulamaları (RSG yardımıyla)

• Güvenli LG-Nortel VoIP teknolojisi

Uzak Ofis Aboneler

İsterseniz Temel (basic), isterseniz Gelişmiş Uzak-Erişim (Pro Remote) Sistemini seçin, uzak ofislerdeki kullanıcılarınızda IPLDK sisteminin tüm özelliklerine ve kaynaklarına sahip olacak, sanki aynı ofisteki çalışanlar gibi haberleşebileceklerdir.

Temel : Lokal ve uzak ofis aboneler için LIP-7000 serisi IP telefonlar.

Pro : Faks, analog telefon bağlantı portlarını, BGM / alarm kontaklarını, lokal Türk Telekom hatları ve yedek hat bağlantı portlarını ve sayısal telefon bağlantı portlarını kapsayan RSG (Remote Service Gateway) Ünitesi.

Ağ (Network) Uygulamaları

IPLDK VoIP modülleri şirketinizin LAN ve WAN şebekelerine kolaylıkla entegre olur. IPLDK sistemleri, temel uygulamalar için VoIP standartlarını (H.323, SIP), LG-Ericsson’nun tescilli protokolüyle birleştirerek, en üstün şebeke fonksiyonlarını IP şebekeniz üzerinde sağlar ve en gelişmiş VoIP imkanlarını sunar.

Tek numara Numaralandırma Planı ile Uzak-Ofisteki dahili abonelerin aranabilmesi veya onlara çağrı aktarılabilmesi,Uzak-Ofis sistemlerinden ana sistem özelliklerine erişim ile özellik ve fonksiyonların paylaşımı,Merkezi Konsol ve Merkezi Sesli Mesaj Sistemini kullanımı, WAN ve/veya ISDN şebekelerinizden yararlanarak mesajlarınızın uzaktan alınması ve yönlendirilmesi.

IPLDK Yazılım Telefonu (Phontage)

IPLDK Softphone size çok güçlü bir kişisel iletişim aracı sunar. IPLDK sistemine tam verimle erişiminize ek olarak, dahili Telefon Rehberiyle sizin Outlook, ACT!, Goldmine gibi yazılımlarınızın eşzamanlı çalışmasını ve Ajanda, E-Mail mesjları ile ses kayıtlarınıza bağlanabilmenizi sağlar.

Video konferans sistemi kullanmanıza ve dosya paylaşımının tek bir uygulama üzerinden gerçekleştirilmesine olanak verir. Bilgisayarınıza bir Wi-Fi arayüz ekleyerek, Uzak-Ofis bağlantı özellikleri ile, istediğiniz yerde ve zamanda IPLDK’nızın tüm özelliklerine ve kaynaklarına kaliteli bir bağlantı sağlayabilirsiniz.

QoS (Servis Kalitesi ) ve Güvenli VPN

Kalite ve güvenlik ses iletişiminiz için zorunluluktur. LG-Norrel’nin VoIP teknolojisi, “Dift-Serve” ön-etiketlenmesi vew “IPSec” Kodlaması ile ses paketleme sistemi, Dift-Serve özelliği ile; IP şebeke içerisinde aynı yönde eş-zamanlı hareket eden data paketlerine göre, ses paketlerine öncelik verilir. IPsec kodlaması ile sistem tarafından VPN (Özel Sanal Şebeke) Standartları kullanılarak paketlere yetki anahtarları atanır ve şebeke içerisinde sanal bir “tünel” tesis edilerek özel ve güvenli ses iletişimi garanti edilir.Gelişmiş İş Uygulamaları sunar.

Gelişmiş İş Uygulamaları

LG-Ericsson PC Konsol

Çağrı Merkezi Yönetimi ve Denetimi (ACD)

“PC Admin” ile Sistem Yönetimi ve Denetimi

CTI (TAPI) Veritabanınızı Özgür Bırakır

 LG-Ericsson Çözüm Seçenekleri çalışanlarınıza ihtiyaçları olan hareket kabiliyeti sağlar.

Bluetooth ile ofis içinde hareketlilik

Bina içinde kablosuz iletişim için: Düşük Maliyetli DECT/Yüksek kapsama alanlı Wi-Fi

Mobil Dahili Aboneler – GSM/CDMA

Katmadeğer katan özelliklere, düşük maliyete kritik ihtiyaçlara bilinçli çözümler sunar.

Sanal Konferans Odası

Özgür Masa

Arayanın Kimliği (CLID)

Yedek Güç Kaynağı LG-Ericsson Çözüm Seçenekleri çalışanlarınıza ihtiyaçları olan hareket kabiliyeti sağlar.

Bluetooth ile ofis içinde hareketlilik

Ofisiniz içinde kısıtlı bir mesafede hareket etmeye ihtiyaç duyduğunuzda, LDP-7024D ve LDP-7024LD model sayısal setler size çözüm getrecektir. Kablosuz iletişim gerektiği her an opsiyonel bluetooth modülü ve herhangi bir standart bluetooth kulaklığı ile, 10 metrelik bir saha içerisinde kullanıcı özgürce hareket edebilir.

Bina içinde kablosuz iletişim için:Düşük Maliyetli DECT/Yüksek kapsama alanlı WiFi

LG-Ericsson’nun bina içi kablosuz iletişim çözümü, kablosuz ses terminallerini kullanarak masa telefonunuzdaki gibi iletişim kurmanızı sağlarken, aynı zamanda da ofis içerisinde baştan başa özgürce dolaşmanıza olanak verir.

IPLDK sistemine bağlanarak, RF kapsama alanı içerisinde herhangi bir yerde çağrı alabilecek, arama yapabilecek veya sistem özelliklerini kullanabileceksiniz.

Bölgeler arası Kesintisiz Geçiş Özelliği (HAND-OVER) erişim sınırlarını arttırırken, kullanıcıya görüşme yaparken yada telefon boşta iken hareket esnekliği sağlar.

IPLDK bulunduğunuz yere göre en uygun teknolojiyi seçmenize imkan verir.

LG-Ericsson’nun sayısal kablosuz DECT telefonları ve DECT baz istasyonları 3 hücre ve 24 DECT kapasitesine kadar, çok kullanıcılı ve çok hücreli ortamlar için kullanılan ETSI Sayısal Kablosuz Telefon Standartları uygulanmaktadır.

LG-Ericsson’nun kablosuz IP telefonu ise IEEE.802.11.b WİFİ (Kablosuz Yerel Ağ) standartlarını uygular. Tüm binayı kuşatabilen, sınırsız sayıda bölge tesis edilebilir.

Tamamen renkli, geniş ekranı ve mobil telefon benzeri kullanımı ile, kablosuz ortama ve yararlarına kolayca adapte olacaksınız.WIFI aynı zamanda tek bir kablosuz LAN alt yapısı üzerinden,ses ve dataya birlikte erişim sağlar.

Mobil Dahili Aboneler – GSM/CDMA

Yollarda savaşan ve birleşik mobil haberleşme ihtiyacı duyan kısacası sabit telefonu ile Mobil telefonunu birleştirme ihtiyacı duyan şirket dışındaki çalışanlarınız için cep telefonu numarası kolayca masaüstü telefonuyla bütünleştirilebilir.

Mobil kullanıcı IPLDK sisteminin tüm kaynaklarına tam olarak erişebilir ve dahili numaralarına gelen çağrılar otomatikman mobil telefon numarasına yönlendirilebilir.

Değer Katan özelliklere düşük maliyet, kritik ihtiyaçlara bilinçli çözümler sunar.

Sanal Konferans Odası

IPLDK sisteminin eşsiz sayısal mimarisiyle, çoklu aramaya gerek kalmadan ve tek bir mesaj ile aynı anda 15 katılımcıyı bir konferans grubunda birleştirebilirsiniz.

Her biri ayrı kullanıcı şifresiyle korunan ve sadece davet edilen katılımcıların girebildiği 9 ayrı Sanal Konferans Odası tesis edilebilmektedir.

Özgür Masa

Özgür Masa’yı kullanarak çok sayıda kullanıcı farklı zamanlarda tek bir IPLDK telefonunu paylaşabilir.kullanılmayan herhangi bir Özgür Masa dahili abonesine giriş yaptığınızda dahili numaranızın tüm özellikleri Özgür Masa dahilisinde kullanılabilir hale gelir.Sistemden çıktığınızda, Özgür Masa dahilisi tekrar diğer kullanıcıların kullanımına açık hale gelir.Çok vardiyalı çalışan şirketler, geçici organizasyon değişiklikleri veya esnek organizasyonlar için idealdir.

Arayanın Kimliği (CLID)

Yeni Telekom Hat Modülüyle, CLID içeren herhangi bir dahili telefondan aramayı yapan kişi veya şirketin bilgilerini görüntüleyebilirsiniz.

LG-Ericsson’nun veya farklı üreticilerin uygulamalarını kullanarak arayanın kimliğini (CLID) şirketiniz için veri tabanı olarak kullanabilir ve müşterinizin geçmiş bilgilerini görüntüleye bilirsiniz. Telefonu cevaplamadan önce kimin aradığını bileceksiniz. Böylece dilerseniz çağrıyı cevaplayabilir, dilerseniz sesli mesaja yönlendirebilirsiniz.

Yedek Güç Kaynağı

Sistemde mevcut güç kaynağının arızalanmasından endişe ediyorsanız, sisteminizin güç kaynağı yedeklenebilir.

Yedek enerji ünitesi ile sisteminizin ana güç kaynağı arızalansa bile yedek enerji sistemi ve yedek akü ünitesi devreye girecektir.

Geri
 
New Page 1

 

Anasayfa Anasayfa Anasayfa Anasayfa Anasayfa Anasayfa